Recenze

There are no translations available.

Reference můžete číst také zde:

18.2. 2017
Ahojky, ješt
ě jednou přijměte naše velké poděkování. Byl to krásný týden, plný sluníčka, modré oblohy a skvělého lyžování. Moc děkujeme vašim instruktorům za trpělivost při vedení naší dračice. Mějte se krásně a těšíme se na brzkou shledanou. Jana a Kačka Jenčovský.
22.2.2016

Dobrý den,

nedávno jsme na Kněžickém vrchu využili vašich služeb.
Chtěla bych moc pochválit instruktora Láďu.
Z finančních důvodů jsem mohla dát moji 5-letou dceru Káju do lyž.školky jen 2x. Ale i tak jsme byly obě max spokojené. Krásně se naučila základy rovnou na velkém svahu a pak už jsme jezdily spolu.
Takže zdravíme Láďu a určitě vás můžeme doporučit dál... :)
Kája, Ada a maminka
(kostkované kombinézy hnědá, modrá a růžovo-černá mamka)

20.3.2015

Dobrý den,

Na 28.02.2015-7.03.2015 jsem byl s rodinou na dovolené ve vaší krásné země. Moje žena a dítě (4 roky), nevěděl, jak na lyžích. Koupil jsem pár lekcí pro mou rodinu a já jsem s vaší službou a vaše instruktorů velmi šťastný. Moje žena už po několika lekce s instruktorem s názvem FANY naučil lyžovat. Naopak, moje dítě opravdu rád učení se od instruktora jménem RADEK. Dítě se dozvěděli, co je lyžování a neustále říká, jak to bylo v pohodě lyžovat s instruktorem jménem RADEK.

Pro rok také přijdou na své škole, aby si moje dítě i nadále lyžování učil ve škole.

Gratulujeme dobrých škol a dobrých učitelů J

Děkuji vám za všechno a uvidíme se příští rok.

Tvůj J

Peter, Caroline, Victoria Korzeniowski

 

Hello,

On 28.02.2015-7.03.2015 I was with my family on holiday in your beautiful country. My wife and child (4 years) did not know how to ski. I bought a few lessons for my family and I am very happy with your service and your instructors. My wife already after a few lessons with an instructor named FANY learned to ski. In contrast, my kid really liked learning from an instructor named RADEK. The child learned the principles of skiing, come to know what is the skiing and whole time saying how cool it was to ski with an instructor named RADEK.

For the year also come to your school to get my child continue to skiing taught in your school.

Congratulations to good schools and good teachers J

Thank you for everything and see you next year.

Yours J

Peter, Caroline, Victoria Korzeniowski

 

 

Witam,

W dniach 28.02.2015-7.03.2015 byłem z moją rodziną na wakacjach w Waszym pięknym kraju. Moja żona i dziecko (4 lata) nie umieli jeździć na nartach. Kupiłem kilka lekcji dla mojej rodziny i jestem bardzo zadowolony z Waszych usług i z Waszych instruktorów. Moja żona już po kliku lekcjach u instruktora o imieniu FANY nauczyła się jeździć na nartach. Natomiast moje dziecko bardzo lubiło naukę z instruktorem o imieniu RADEK. Dziecko oswoiło się z nartami, poznało na czym polega jazda na nartach i cały czas mówi jak fajnie było na nartach z instruktorem o imieniu RADEK.

Za rok również przyjadę do Waszej szkoły aby moje dziecko dalej się uczyło jazdy na nartach w Waszej szkole.

Gratuluję dobrej szkoły i dobrych nauczycieli J

Dziękuję za wszystko i do zobaczenia za rok.

Pozdrawiam J

Piotr, Karolina, Victoria Korzeniowski

24.2.2014

Dobrý den,

chtěla jsem moc poděkovat za to, jak jste se věnovali mému synovi - Šimonovi Ondřejkovi.  Nevěřila bych, že ve 4 letech bude sám jezdit na sjezdovce, s jistotou, bezpečně a co hlavně - s obrovským nadšením. Oceňuji také velice, jak jste se mu snažili najíst instruktora, který mu bude vyhovovat. Vím, že děti tohoto věku jsou poněkud "složité", přesto jste si s tím skvěle poradili. Obzvláště oceňuji pak instruktora Fanyho, se kterým se letos syn velmi skamarádil a hodně se od naučil a také  Andrejku, která ho učila vloni a odvedla stejně dobrou práci.  Nicméně i ostatní instruktoři, kteří Šimona učili byli perfektní. 
Ráda Vás doporučím všem svým známým a za svým doporučením si budu stát. 
S pozdravem 
Markéta Ondřejková
Copyright © 2010 www.snowschool.cz. Powered by Joomla
پوکر با درگاه شتاب سایت پوکر آنلاین ایرانی و خارجی