Najdete nás na Kněžickém vrchu

Jsou tu ideální podmínky pro děti a začátečníky.

Příjemně si zalyžují i pokročilí, kteří chtějí ladit techniku.

Skiareál Kněžický vrch se nachází jen 400 m od centra Vrchlabí (na obchvatu Praha – Špindlerův Mlýn). Areál existuje již od roku 1992 a poslední roky prošel velkými proměnami a modernizací. 

Pro začátečníky je v areálu jezdící pás. Jezdící pás je součástí jízdenky ski areálu. Lyžařská škola, zde má své zázemí a zvířecí slalom pro děti.

Sjezdovky jsou uměle zasněžované a terény ideální zejména pro začátečníky a rodiny s dětmi.

Čtyřsedačková lanová dráha Kněžický expres vás dopraví na Kněžický vrch (550–710 m n.m.) s krásným výhledem na Vrchlabí a okolní panorama Krkonoš. Kněžický vrch je napojen na běžecké tratě o délce až 50 km, které vedou z běžeckého areálu Vejsplachy ve Vrchlabí a jsou propojené s Beneckem a Mísečkami.

V areálu se nachází parkoviště, občerstvení, toalety, půjčovna lyží, servis a samozřejmě také Lyžařská a snowboardová škola Vrchlabí – Snowschool, kterou najdete u Parkoviště P1. 

Náš tým kvalifikovaných instruktorů lyžování a snowboardingu se na váš těší při individuální i skupinové výuce. Nabízíme také možnost výuky pokročilých lyžařů ve ski areálu Herlíkovice-Bubákov na základě individuální domluvy.